księgowość internetowa

Osiem najważniejszych powodów dla których warto wybrać Bookkeeper.pl

Oszczędność Czasu Korzystając z księgowości internetowej Bookkeeper.pl oszczędzasz czas. Dostępne są m.in. następujące funkcje: Dane każdego kontrahenta są wpisywane tylko raz, a przy następnej fakturze jest możliwość wyboru kontrahenta z listy. Faktura jest wprowadzana tylko raz i automatycznie jest księgowana we wszystkich ewidencjach. Deklaracje PIT-5, VAT-7 i ZUS DRA są wypełniane automatycznie.
Prywatność dokumentów Dostęp do Księgowości internetowej Bookkeeper.pl jest chroniony loginem oraz hasłem i nikt poza właścicielem konta nie ma do niej wglądu. Użytkownik Bookkeeper.pl nie musi się obawiać kradzieży, pożarów, awarii swoich komputerów oraz innych zdarzeń powodujących utratę swoich rozliczeń. Danę są dostępne o każdej porze dnia i nocy z każdego miejsca, wystarczy tylko się zalogować.
Bezpieczeństwo Danych Twoje dane nigdy nie były jeszcze tak bezpieczne. Nasz system działa w oparciu o niezależne od siebie serwery, które umieszczone są w zabezpieczonych i pilnie strzeżonych centrach obliczeniowych.  Dwa razy na dobę wykonywane są kopie bezpieczeństwa efektów Twojej pracy.
Dostęp Do Systemu W każdym miejscu na Świecie masz dostęp do swoich danych. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Nic nie instalujesz - po prostu się logujesz i wystawiasz fakturę. Pracujesz tam, gdzie Ci najbardziej pasuje.
Aktualność Serwisu Nie musisz już na bieżąco śledzić zmian w przepisach podatkowych. Nasz system jest uaktualniany przy każdej zmianie prawa, która wpływa na zasady prowadzenia prawidłowej księgowości. Nie musisz już pamiętać o zmieniających się stawkach, wskaźnikach, procentach. Twoja praca ogranicza się tylko do uzupełniania odpowiednich pól w systemie.
Szybkość i Niezależność Już nie musisz dostarczać dokumentów do księgowego, czekać na wyliczenie podatków. Poprzez wystawianie dokumentów sprzedaży w systemie oraz systematyczne wprowadzanie wydatków na bieżąco wiesz ile musisz zapłacić podaktu. Możesz zatem rozsądnie planować zakupy firmowe w danym miesiącu księgowym.
Jakość Usługi W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści posiadający wiedzę z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości. Wysoko wykwalifikowani konsultanci Biura Obsługi Klienta zawsze chętnie odpowiedzą na Państwa pytania związane z funkcjonowaniem i obsługą systemu.
Zawsze Niski Koszt Niezależnie od ilości wykonywanej pracy w systemie, niezależnie od ilości księgowanych dokumentów lub wystawianych faktur VAT koszt prowadzenia księgowości w naszym serwisie jest taki sam. Przekonaj się, ile można oszczędzić przechodząc na księgowość internetową.