księgowość internetowa

Księgowość dla małej firmy.

Jeżeli:

  • prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub
  • jesteś wspólnikiem spółki cywilnej, jawnej, partnerskiej lub komandytowej
i nie przekroczyłeś w poprzednim roku przychodów netto (1 200 000 EURO) powodujących konieczność prowadzenia ksiąg handlowych - tzw. pełna księgowość, to nasz system jest dla Ciebie. Sprawdź jego zalety i przekonaj się, dlaczego warto wybrać księgowość internetową w Bookkeeper.pl.


Nasz serwis księgowości elektronicznej przeznaczony jest przede wszystkim dla osób :
- wolnych
- odpowiedzialnych
- szanujących własny czas
- wymagających
- dbających o tajemnice finansowe własnej firmy

Dlaczego ?

Odpowiedź na to pytanie zawarta jest w funkcjach, które spełnia nasz serwis, ale dla przypomnienia :

Ludzie wolni, niezwiązani ani z siedzibą własnej firmy, ani z miejscem zamieszkania będą mieć dostęp do serwisu, czyli do danych wraz możliwością tworzenia dokumentów ( faktury, dostęp do rachunku bankowego i dokonywania przelewów, itp.), z każdego miejsca na Ziemi i w każdej chwili, bez konieczności kontaktu z własną księgową, czy z biurem rachunkowym.

Ludzie odpowiedzialni, będą mieć pełne poczucie bezpieczeństwa danych, żadna księgowa ani żadne biuro rachunkowe, ani żaden własny komputer z własnym oprogramowaniem księgowym nie posiada takich zabezpieczeń jak nasz serwis. Ponadto, nasz system przypomni ci o terminie płatności faktury, o terminach płatności za zobowiązania wobec budżetu, o obowiązku składania comiesięcznych deklaracji – jednym słowem nasz system zagwarantuje ci pomoc w rzetelnym i bezbłędnym prowadzeniu własnej firmy.

Ludzie szanujący własny czas nie będą musieli tracić go na nieustanne śledzenie zmian w przepisach, ponieważ będą do nich mieć dostęp za każdym otwarciem naszej strony. Nie stracą go również na dowożenie dokumentów, oraz regularne wizyty w biurze rachunkowym, w celu uzyskania informacji dotyczących prowadzenia firmy. Nasz serwis umożliwi ci dbanie o własne interesy bez potrzeby wychodzenia z domu.

Ludzie wymagający otrzymują takie połączenie funkcji, które spełnia nasz serwis jakich należałoby szukać w przynajmniej kilku różnych oprogramowaniach plus ciągłe śledzenie zmian w przepisach. Niezależnie od tego nie znajdziesz księgowej ani biura rachunkowego, gotowego do rozstrzygania twoich wątpliwości 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Ludzie dbający o tajemnice finansowe własnej firmy, mają gwarancję, że księgowa zatrudniona w firmie, czy biuro rachunkowe znajdujące się na sąsiedniej ulicy - aby był szybki dostęp - nie przekazują Twoich wyników finansowych, Twoim sąsiadom. Nasze serwery umieszczone są w trzech różnych miejscach świata. Obsługa tych serwerów nie ma dostępu do danych w nich zawartych. Dostęp do nich masz tylko TY.

MÓGŁBYŚ POMYŚLEĆ, KUPIĘ LAPTOPA Z ODPOWIEDNIM OPROGRAMOWANIEM I DOSTĘPEM DO INTERNETU I MAM TO SAMO. DOBRZE ALE :

ILE ZA TO ZAPŁACISZ ?
A CO SIĘ STANIE, JAK TEGO LAPTOPA STRACISZ W PODRÓŻY ?


Nasz serwis przeznaczony jest również dla osób, które wszystkie powyższe argumenty nie przekonują, dlaczego ?
Ponieważ prowadzą stabilne działalności, wykonywane w jednym miejscu, nie mające potrzeby przemieszczania się z dostępem do danych.
Ale te osoby na pewno zainteresowane są obniżaniem kosztów prowadzenia działalności, a jakie biuro rachunkowe w Polsce, czy jaka księgowa poprowadzi Ci księgowość za stawki, które my Ci proponujemy ?

Niezależnie od powyższego, nie ma dla Ciebie znaczenia, czy jesteś osobą myślącą o rozpoczęciu działalności ( poprowadzimy Cię przez wszystkie urzędy i wskażemy jak to zrobić ), czy też osobą prowadzącą działalność i chcącą zmienić sposób prowadzenia księgowości ( wskażemy dokładnie jak przejść na nasz system ).